Senatroska.eu
  • Home
  • Senatorska Apartamenty

Senatorska Apartamenty

To miejsce zaprojektowane w nowoczesnym stylu, które spełnia oczekiwania zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi. Niska zabudowa, wysoki standard wykończenia z wykorzystaniem najlepszych materiałów oraz elegancki design sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do zamieszkania.

Spokój i przemyślana architektura tworzą idealną

Osiedle zaprojektowano z myślą o miejskiej wygodzie. Z równowagą między nowoczesnością a funkcjonalnością decydującymi o jakości życia.

W ofercie sprzedaży kawalerki, mieszkania 2, 3, 4-pokojowe o metrażu od 30,86 m² do 90,77 m². Wszystkie mieszkania posiadają duże niestandardowe balkony lub tarasy o metrażu nawet do 35 m². Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zaprojektowaliśmy indywidualne pralnio-suszarnie dla wygody i komfortu życia codziennego!

Budynki wyposażone są w nowoczesne cichobieżne windy. W pierwszym etapie przewidziano garaż oraz komórki lokatorskie. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o potrzebach Nabywców ceniących sobie funkcjonalność mieszkań przy maksymalnym wykorzystaniu światła dziennego. Budynki powstają z najnowszych energooszczędnych materiałów dodatkowo ocieplone styropianem o grubości 15 cm. Wszystkie mieszkania wyposażone są w rolety zewnętrzne oraz logo termy zapewniające optymalizację kosztów ogrzewania.

Atrakcyjna lokalizacja zapewnia pełną infrastrukturę osiedla oraz zaplecze handlowe w postaci galerii handlowych. Otoczenie budynku z placem zabaw oraz zielenią zostało starannie zagospodarowane, aby cieszyć przyszłych mieszkańców.

Laureat Jakości Roku

Komfort, prestiż i bezpieczeństwo

Formularz kontaktowy

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...

Blokada przed spamem, oblicz równanie

1 + 6 =


FacebookYouTube

Odwiedź nas na Facebooku

Sprawdź nasze filmy na YouTubie

Zaproś znajomych do polubienia naszej strony

logo Jakość Roku

Jakość Roku 2013

Jesteśmy laureatem Jakości Roku. Dbamy o jakość, bezpieczeństwo i komfort.

Facebook

YouTube